PLAUKAMS REIKIA NAUJO STARTO? Į PAGALBĄ GILIAI VALANTIS ŠAMPŪNAS

Posted by renata 2022/05/05 0 Comment(s)

Ar pasitaiko dienų, kai jūsų plaukai atrodo apsunkę, nepaklusnūs, galvos oda sudirgusi ar riebi? O galbūt Jūsų mėgiamas šampūnas, kondicionierius ar kaukė nesuteikia tokio rezultato kaip anksčiau? Norite gražių ir sveikų plaukų – pirmiausia rūpinkitės galvos oda.
 

Dauguma įprastų šampūnų yra sukurti taip, kad švelniai nuplautų susikaupusius nešvarumus. Jų sudėtis papildyta ne tik valančiais, bet ir maitinančiais, drėkinančiais, kt. komponentais, neretai ir silikonais, kurie taip pat gali kauptis ar po kurio laiko apsunkinti, išsausinti plaukus, sukelti galvos odos problemų. Trumpai tariant šampūnas -  valo nešvarumus, dulkes, tačiau nepilnai pašalina riebalų ir kosmetikos priežiūros priemonių likučius. 

Įprastai naudojami šampūnai skirti tam, kad Jūsų galvos oda ir plaukai būtų švarūs kasdien, tačiau ką daryti, kai jaučiate, kad jums reikia gilesnio valymo? Į pagalbą – giliai valantis šampūnas.
Giliai valantys šampūnai skirti valymui: juose yra mažiau kondicionuojančių medžiagų ir daugiau aktyvių medžiagų, stipresni nei tradiciniai valikliai, kad plaukai būtų kuo kruopščiau išvalyti.
 

Kaip naudoti?

Giliai valantis šampūnas skirtas naudoti tik retkarčiais ir neturėtų pakeisti kasdieninio šampūno, tačiau gali puikiai papildyti jūsų plaukų priežiūrą. Itin dažnas jo naudojimas gali sudirgtinti galvos odą, išsausinti plaukus. Atminkite, odos išskiriamas sebumas atlieka itin svarbią apsaugos funkciją, tad persausinti odos jokiu būdu negalima, odos barjeras nebeatliks savo vaidmens. Jei tikrai yra poreikis, giliai valantį šampūną galite naudoti kas keletą savaičių, priklausomai nuo įprasto plovimo dažnumo. Įprastai rekomenduojame bent kartą į mėnesį.
 

Ar giliai valantys šampūnai yra saugūs?

Nors giliai valantis šampūnas gali padėti atsikratyti perteklinio susikaupimo, per dažnas jo naudojimas gali turėti neigiamą poveikį. Sebumo trūkumas sausina ne tik galvos odą, bet ir plaukus, taip pat nereikėtų piktnaudžiauti, jei plaukai yra dažomi, kadangi stipresnės aktyviosios medžiagos gali pažeisti jūsų plaukų spalvą.


Kodėl reikėtų naudoti giliai valantį šampūną?

 

  • Pašalina kondicionierių, kaukių, papildomų formavimo priemonių likučius ar perteklių;
  • Oro tarša taip pat neigiamai veikia plaukus, jų spalvą;
  • Pašalina kieto vandens ar chloro nuosėdas;
  • Puikiai tinka kaip paruošiamoji priemonė prieš kaukę ar atstatomąjį kompleksą;
  • Gali nuraminti galvos odą;
  • Gali sumažinti plaukų slinkimą, jei tai nulemia užsikimšusi galvos oda;
  • Plaukų sausėjimas ir lūžinėjimas, taip pat gali būti užsikimšusių plaukų priežastimi;
  • Kontroliuoja riebalines liaukas ir prailgina plaukų gaivumo pojūtį.

Trumpai tariant, tai gali būti restartas -  kai niekas nebepadeda, plaukai nepaklusnūs, praradę gražią išvaizdą.

Jei niekada nenaudojote giliai valančio šampūno ir nežinote nuo ko pradėti, rekomenduojame išmėginti naujos technologijos OLAPLEX No.4C arba HH SIMONSEN giliai valantį šampūną, taip pat, jautriai, riebiai ar linkusiai pleiskanoti odai Scalp Destress - galvos odą raminantis serumas , kuris suteiks gaivos ir raminantį pojūtį, o dėl puškiamo dozatoriaus itin patogus naudojimui ir paskirstymui.


artistic studijoje atliekama Detox - galvos odos pilingo procedūra.

Jums taip pat gali būti aktualu: GALVOS PILINGAS: KODĖL JĮ REIKĖTŲ ĮTRAUKTI Į PLAUKŲ PLOVIMO RUTINĄ?

 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/