Specialūs procedūrų pasiūlymai

Specialūs procedūrų pasiūlymai
PASIŪLYMAS: PLAUKŲ IR GALVOS ODOS PRIEŽIŪRA PAS RAIMONDĄ

Pasirinkus vieną iš šių dviejų procedūrų, kirpimas arba galvos odos pilingo procedūra NEMOKAMAI


KOMBINUOTA PLAUKŲ PROCEDŪRA -  atstatomoji procedūra pagal J
ūsų plaukų būklę - 45 €*
Itin intensyviai puoselėjanti procedūra, trapiems, chemiškai pažeistiems plaukams, bei padeda atkurti laikui bėgant prarastas medžiagų atsargas. Produktų sudėtyje gausu natūralių organinių komponentų, kaip jojoba, avocado, alyvuogių, organo aliejų, bei natūralių amino rūgščių atsargas. Šie komponentai intensyviai maitina, drėkina plaukus, atstato, atgaivina plaukus, suteikia spindesio neleidžia jiems šiauštis.
Poveikis: Procedūra stiprina, atkuria ir saugo plaukus nuo kasdienių išorinių pažeidimų, giliai drėkina, suteikia šilko švelnumo, spindesio ir paklusnumo. 


Giliai drėkinanti, rekonstruojanti procedūra - 35 €*
Tai puoselėjanti ir atkurianti procedūra, padeda atkurti laikui bėgant prarastas medžiagų atsargas. Produktų sudėtyje gausu natūralaus rozmarino aliejaus, alavijo, taukmedžio sviesto, kurie intensyviai maitina, drėkina plaukus, padaro plaukus žvilgančius, glotnius, neleidžia jiems šiauštis.
Poveikis: Procedūra intensyviai drėkina, regeneruoja, stiprina plauko sluoksnius, suteikia jiems gyvybingumo, žvilgesio, tvirtumo.


Maitinantis plauk
ų keratinas su amino rūgtimi procedūra – 60 €*
Tai maitinanti, glotninanti, tiesinanti procedūra, linkusiems pūstis, žvilgesį praradusiems plaukams. Produktų sudėtyje yra augalu ekstraktų iš Brazilijos (Acai, Buriti, tipiškų braziliškių vaisių), kurie suteikia plaukams tiesumo, maitina nusilpusius plaukus, plaukai tampa šilkiniai, žvilgantys ir minkšti. Keratinas ir aminorūgštys suteikia ilgalaikį tiesinimo ir glotninimo rezultatą. 
Poveikis: Procedūra intensyviai maitina, suteikia švelnumo, žvilgesio, paklusnumo ir tiesinimo efektą.

*
Procedūrų metu tiesintuvas nenaudojamas. Ilgiems, storiems plaukams pasiūlymo kaina gali kisti.


Meistrė: 
Raimonda  +37061651305
Vizito metu suteikiama meistro konsultacija apie tinkamiausią procedūrą plaukų būklei.
PASIŪLYMAS: PLAUKŲ ATSTATYMAS, STIPRINIMAS, PREVENCIJA PAS RENATĄ
Individualiai parinktas procedūros kompleksas ir produktų įvedimas SU INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ IR ULTRAGARSO ŽNYPLĖMIS ( be karŠČIO )  - 40/70 

Procedūros atliekamos su infraraudonųjų spindulių ir ultragarso žnyplėmis (be karščio). Šis unikalus principas leidžia plaukų puoselėjimo ir atstatymo priemonei (pvz., atkuriamoji ar drėkinamoji procedūra, rekonstrukcinis kompleksas ir pan.) patekti į plauką itin giliai ir patikimai bei maksimaliai uždaro plauko kutikulės (žvynelius) ir suglotnina plauką, dėl ko priemonių naudojimas tampa net 40-60% efektyvesnis, sąlygojantis plauko maitinimą, prisotinimą priemone, atstatymą, ypač pažeistas jo vietas.

Pasiūlymas galioja: DAVINES rekonstrukcinė sistema, OLAPLEX, K18, LAMINAVIMO, HYDRAMAX procedūroms, INOAR REVOLUTION kompleksas, SPA IR DRĖKINANTIEMS kompleksams

Ilgiems, storiems plaukams pasiūlymo kaina gali kisti.

Meistrė/ Technologė: 

Renata  +37065576934
Vizito metu suteikiama meistro konsultacija apie tinkamiausią procedūrą plaukų būklei.
PASIŪLYMAS: GALVOS ODOS PILINGO PROCEDŪRA IR KIRPIMAS PAS IRINĄ
Pasiūlymas galioja šeštadienio vizitams

Galvos odos pilingo procedūra ir kirpimas - 35 

Pilingo SPA -  ypatingai svarbi ir naudinga galvos odą ir plaukus atgaivinanti procedūra. 
Poveikis: Šalina negyvas ląsteles, tirpdo susikaupusius nešvarumus, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, tonizuoja, skatina sveikesnių ir stipresnių plaukų augimą, gali mažinti slinkimą, pleiskanojimą. Procedūra ypač reikalinga pasireiškiant padidėjusiam šaknų riebumui, folikulų užsikimšimui, pleiskanojimui bei juntant plaukų prigludimą ar stokojant galvos odos švaros jausmo.


Meistrė: 
Irina +37067233270Bendra info, komentarai, pasiūlymai: info@artistic.lt , +37065576934  Renata

Šioje kategorijoje prekių nėra.