NASHI - plaukų priežiūra

NASHI - plaukų priežiūra

Atsižvelgiant į NASHI ARGAN kūrėjų koncepciją, produktus galite įsigyti artistic studijoje arba susisiekę su mumis  Facebook ir Instagram paskyrose. NASHI pabrėžia kontakto tarp specialisto ir kliento svarbą, kurio metu jis išsiaiškina kliento poreikius, konsultuoja ir parenka tinkamus produktus.

NASHI ARGAN DRĖKINAMSIS ŠAMPŪNAS
200 ml - 18 
500 ml - 36 Nashi Argan šampūnas tai Nashi Argan pojūčių ir patirties pradžia. Šampūnas švelniai valo, intensyviai drėkina, minkština ir yra idealus naudoti kasdien. Dėl ypatingos sudėties formulės šampūnas atkuria natūralią plaukų drėgmę, užtikrina veiksmingą hidrolipidinės odos plėvelės apsaugą ir saugo nuo plaukų pūtimosi. Tinka visų tipų plaukams. Net ir itin sunkiai suvaldomi ir pažeisti plaukai taps sveikesni, švelnesni ir gyvybingi!

Rinkitės jeigu:

Turite sausus ir pažeistus plaukus;
Ieškote šampūno, kuris neapsunkintų plaukų ir šaknų, tačiau juos suminkštintų;
Norite švelnių, sveikų ir spindinčių plaukų;
Norite ilgiau išlaikyti dažytų plaukų spalvą.
NASHI ARGAN DRĖKINAMASIS KONDICIONIERIUS
200 ml - 18 
500 ml - 36 Nashi Argan kondicionierius tai itin veiksminga priemonė rekomenduojama pažeistiems, drėgmę praradusiems plaukams. Kondicionierius padeda suminkštinti ir lengviau iššukuoti plaukus, neapsunkindamas juos pamaitina, atkuria ir saugo plaukų spalvą. Neprilygstamam plaukų švelnumui!

Rinkitės, jeigu:

Turite pažeistus, silpnus ir sausus plaukus;
Ieškote veiksmingos plaukus atkuriančios priemonės;
Norite lengviau iššukuojamų plaukų;
Plaukai praradę spindesį;
Tinka visų tipų plaukams

Kaip naudoti? Nedidelį kiekį priemonės užtepkite ant išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Švelniai įmasažuokite. Laikykite 3 minutes ir kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu.NASHI ARGAN DEEP INFUSION NUSKALAUJAMOJI KAUKĖ
150 ml - 26 

250 ml - 36 


Nashi Argan Deep Infusion kaukę įsimylėsite akimirksniu! Kaukė giliai įsiskverbia į plaukus, jų neapsunkina, intensyviai maitina ir atkuria idealią plaukų struktūrą ir elastingumą. Praturtinta natūraliais, vertingais organinės kilmės elementais (argano ir sėmenų aliejais) tinka visų tipų pažeistiems ir silpniems plaukams stiprinti. Kaukė ilgam atstato plauko struktūrą, suteikia spindesio ir glotnumo, lengvina iššukavimą, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio bei neapsunkina plaukų. Galite naudoti kaukę kaip kondicionierių ir laikyti kelias minutes arba kaip gilaus poveikio atkuriamąją priemonę ir prailginti laiką iki 7 minučių. Atraskite ypatingą šios kaukės poveikį jau pirmojo naudojimo metu!

Atkuriamoji galia vos per 7 minutes!

Rinkitės, jeigu:
Turite silpnus ir sausus plaukus;
Jūsų plaukai sunkiai iššukuojami ir pučiasi;
Ieškote priemonės, kuri pamaitintų Jūsų plaukus ir jų neapsunkintų;
Norite stipraus atkuriamojo poveikio ir profesionalaus efekto.NASHI ARGAN INSTANT NENUSKALAUJAMA KAUKĖ
150 ml - 18Nashi Argan Instant kaukė itin populiari dėl greito, paprasto ir veiksmingo poveikio plaukams: nereikia nuskalauti, neapsunkina plaukų, o vienu papurškimu ši kaukė patenkina daug daugiau poreikių nei įprastas kondicionierius. Nashi Argan Instant kaukė suteikia plaukams glotnumo, stiprina, saugo nuo karščio ir plaukų galiukų išsišakojimo. Dėl itin lengvos sudėties formulės, kaukę galite naudoti ant drėgnų plaukų prieš džiovinimą ir sausų plaukų norint juos atgaivinti ar atnaujinti šukuoseną. Vieną kartą pabandžius, nenorėsite išsiskirti!

Rinkit
ės jeigu:

Jūsų plaukai nuolat pučiasi;
Jūsų plaukai nepaklusnūs ir sunkiai iššukuojami;
Dažnai naudojate plaukų karštus formavimo įrankius;
Norite sveikai atrodančių plaukų galiukų;
Norite apsaugoti plaukus nuo išorinių veiksnių.

Kaip naudoti? 
Užpurkškite priemonę ant išplautų bei rankšluosčiu nusausintų plaukų. Sruogoms suminkštėjus, šukomis arba pirštais paskirstykite per visą plaukų ilgį iki galiukų. Neišskalaukite, tik išdžiovinkite.
Taip pat, galit naudoti šukuosenai atnaujinti -  papurkškite priemonę ant sausų plaukų kiekvieną rytą.
NASHI ARGAN ALIEJUS
30 ml - 16 
100 ml - 39 


Nashi Argan aliejus atkuria bei maitina plaukus, juos sustiprindamas ir paversdamas lengvais! Dėl ypatingos aliejaus sudėties formulės sumažinsite plaukų džiovinimo laiką ir turėsite tobulus plaukus vos per kelias minutes. Pamaitinkite ne tik drėgnus, bet ir sausus plaukų galiukus ir džiaukitės jų nepaprastu žvilgesiu!

Aliejukas, kuris daro stebuklus!

Rinkitės, jeigu:

Norite atkurti natūralų plaukų žvilgesį vos per kelias minutes;
Norite sukurti profesionaliai atrodantį rezultatą namuose;
Turite pažeistus plaukus ir lūžinėjančius plaukų galiukus;
Norite lengvų, švelnių ir stiprių plaukų;NASHI ARGAN SUN APSAUGINĖ IR MODELIAVIMO DULKSNA
150 ml - 18.50 Apsauginis purškiamasis purškiklis, skirtas naudoti paplūdimyje ir mieste.

Nashi Argan Beach - tai purškiklis su UV filtrais, kurio nereikia nuplauti ir visada bus šalia, kad užtikrintų apsaugą nuo saulės, jūros druskos ir chloro. Lengvina iššukavimą net ir prieš tai išsimaudžius jūroje. Apsauginė, tausojanti plaukų spalvą modeliavimo dulksna, praturtinta natūraliais, vertingais organinės kilmės elementais (argano ir linų sėmenų aliejais), šilko dariniais ir UV filtrais.

Saugo nuo karščio poveikio, suminkština ir suteikia plaukams šilkinio spindesio;
Lengvina plaukų iššukavimą;
Apsaugo plaukus ir jų spalvą nuo saulės, jūros druskos ir chloro;
Viena priemonė, kuri paplūdimyje naudojama kaip apsauga, o namuose - kaip iššukavimo priemonė.

Kaip naudoti?  
Purškite ant sausų ar drėgnų plaukų prieš saulės spindulius ir jų metu arba įprastai, po plovimo šampūnu. Neišskalaukite, formuokite ar džiovinkite kaip įprastai. 3. Nepamirškite atnaujinti apsaugos plaukams po maudynių jūroje, baseine ar būnant ilgiau saulėje.

Įsigyti NASHI produktus galite susisiekę:
info@artistic.lt 
+37065576934

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/

 


Šioje kategorijoje prekių nėra.