NASHI - plaukų priežiūra

NASHI - plaukų priežiūra

Atsižvelgiant į NASHI ARGAN kūrėjų koncepciją, produktus galite įsigyti artistic studijoje arba susisiekę su mumis  Facebook ir Instagram paskyrose. NASHI pabrėžia kontakto tarp specialisto ir kliento svarbą, kurio metu jis išsiaiškina kliento poreikius, konsultuoja ir parenka tinkamus produktus.

NASHI ARGAN DRĖKINAMSIS ŠAMPŪNAS
200 ml - 18 
500 ml - 36 Nashi Argan šampūnas tai Nashi Argan pojūčių ir patirties pradžia. Šampūnas švelniai valo, intensyviai drėkina, minkština ir yra idealus naudoti kasdien. Dėl ypatingos sudėties formulės šampūnas atkuria natūralią plaukų drėgmę, užtikrina veiksmingą hidrolipidinės odos plėvelės apsaugą ir saugo nuo plaukų pūtimosi. Tinka visų tipų plaukams. Net ir itin sunkiai suvaldomi ir pažeisti plaukai taps sveikesni, švelnesni ir gyvybingi!

Rinkitės jeigu:

Turite sausus ir pažeistus plaukus;
Ieškote šampūno, kuris neapsunkintų plaukų ir šaknų, tačiau juos suminkštintų;
Norite švelnių, sveikų ir spindinčių plaukų;
Norite ilgiau išlaikyti dažytų plaukų spalvą.
NASHI ARGAN DRĖKINAMASIS KONDICIONIERIUS
200 ml - 18 
500 ml - 36 Nashi Argan kondicionierius tai itin veiksminga priemonė rekomenduojama pažeistiems, drėgmę praradusiems plaukams. Kondicionierius padeda suminkštinti ir lengviau iššukuoti plaukus, neapsunkindamas juos pamaitina, atkuria ir saugo plaukų spalvą. Neprilygstamam plaukų švelnumui!

Rinkitės, jeigu:

Turite pažeistus, silpnus ir sausus plaukus;
Ieškote veiksmingos plaukus atkuriančios priemonės;
Norite lengviau iššukuojamų plaukų;
Plaukai praradę spindesį;
Tinka visų tipų plaukamsNASHI ARGAN DEEP INFUSION NUSKALAUJAMOJI KAUKĖ
150ml - 26 

250ml - 36 


Nashi Argan Deep Infusion kaukę įsimylėsite akimirksniu! Kaukė giliai įsiskverbia į plaukus, jų neapsunkina, intensyviai maitina ir atkuria idealią plaukų struktūrą ir elastingumą. Praturtinta natūraliais, vertingais organinės kilmės elementais (argano ir sėmenų aliejais) tinka visų tipų pažeistiems ir silpniems plaukams stiprinti. Kaukė ilgam atstato plauko struktūrą, suteikia spindesio ir glotnumo, lengvina iššukavimą, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio bei neapsunkina plaukų. Galite naudoti kaukę kaip kondicionierių ir laikyti kelias minutes arba kaip gilaus poveikio atkuriamąją priemonę ir prailginti laiką iki 7 minučių. Atraskite ypatingą šios kaukės poveikį jau pirmojo naudojimo metu!

Atkuriamoji galia vos per 7 minutes!

Rinkitės, jeigu:
Turite silpnus ir sausus plaukus;
Jūsų plaukai sunkiai iššukuojami ir pučiasi;
Ieškote priemonės, kuri pamaitintų Jūsų plaukus ir jų neapsunkintų;
Norite stipraus atkuriamojo poveikio ir profesionalaus efekto.NASHI ARGAN INSTANT NENUSKALAUJAMA KAUKĖ
150ml - 18Nashi Argan Instant kaukė itin populiari dėl greito, paprasto ir veiksmingo poveikio plaukams: nereikia nuskalauti, neapsunkina plaukų, o vienu papurškimu ši kaukė patenkina daug daugiau poreikių nei įprastas kondicionierius. Nashi Argan Instant kaukė suteikia plaukams glotnumo, stiprina, saugo nuo karščio ir plaukų galiukų išsišakojimo. Dėl itin lengvos sudėties formulės, kaukę galite naudoti ant drėgnų plaukų prieš džiovinimą ir sausų plaukų norint juos atgaivinti ar atnaujinti šukuoseną. Vieną kartą pabandžius, nenorėsite išsiskirti!

Rinkit
ės jeigu:

Jūsų plaukai nuolat pučiasi;
Jūsų plaukai nepaklusnūs ir sunkiai iššukuojami;
Dažnai naudojate plaukų karštus formavimo įrankius;
Norite sveikai atrodančių plaukų galiukų;
Norite apsaugoti plaukus nuo išorinių veiksnių.NASHI ARGAN ALIEJUS
30ml - 16 
100ml - 39 


Nashi Argan aliejus atkuria bei maitina plaukus, juos sustiprindamas ir paversdamas lengvais! Dėl ypatingos aliejaus sudėties formulės sumažinsite plaukų džiovinimo laiką ir turėsite tobulus plaukus vos per kelias minutes. Pamaitinkite ne tik drėgnus, bet ir sausus plaukų galiukus ir džiaukitės jų nepaprastu žvilgesiu!

Aliejukas, kuris daro stebuklus!

Rinkitės, jeigu:

Norite atkurti natūralų plaukų žvilgesį vos per kelias minutes;
Norite sukurti profesionaliai atrodantį rezultatą namuose;
Turite pažeistus plaukus ir lūžinėjančius plaukų galiukus;
Norite lengvų, švelnių ir stiprių plaukų;

Įsigyti NASHI produktus galite susisiekę:
info@artistic.lt 
+37065576934

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/

 


Šioje kategorijoje prekių nėra.