OLAPLEX

OLAPLEX

                 


OLAPLEX - tai mokslinis išradimas , sukėlęs revoliuciją plaukų grožio industrijoje. Inovacinis produktas, sukurtas dviejų Nobelio premijos lauretų Eric Pressly ir Craig Hawkerio, kurio technologija yra patentuota 50 metų. OLAPLEX technologijos patento Nr.9095518 registruotas JAV patentų biure. 

Produkto sudėtyje yra vienintelis, aktyvus ,koncentruotas komponentas Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, kuris plauko struktūros viduje suranda ir sujungia suirusias disulfidines jungtis . Šis aktyvus komponentas veikia molekuliniame lygmenyje, todėl greitai bei efektyviai atkuria pažeistus plaukus, tad rezultate mes turime ilgalaikį plaukų tvirtumą, elastingumą ir blizgesį. 

Pažeidus apsauginį plauko sluoksnį ir disulfidines jungtis, plaukai tampa itin pažeidžiami bet kokiam tolimesniam poveikiui, be to praranda keratiną (baltymą). Kuo čia gali padėti OLAPLEX?

OLAPLEX prcedūros salone ir išskirtinė linija skirta naudoti namuose, padeda apsaugoti ir atkurti plaukų struktūrą po visų cheminių ir terminių plauko pažeidimų.


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Olaplex greito poveikio, atstatanti sistema plaukams No. 3 , 100 ml

OLAPLEX Nr.3- tai greitas pažeistų plaukų atstatymas, skirtas naudoti namuose.OLAPLEX- patentuotos t..

29.00 €
Be PVM: 29.00 €

OLAPLEX No.6 – nenuplaunamas, glotninantis stilizavimo kremas, 100ml

OLAPLEX No. 6 BOND SMOOTHER - nenuplaunamas plaukų stilizavimo kremas be fiksacijos, sukurtas kasdi..

28.00 €
Be PVM: 28.00 €

OLAPLEX NO.7 BONDING OIL ALIEJUS PLAUKAMS, 30 ML

OLAPLEX No.7 BONDING OIL - nenuplaunamas plaukų stilizavimo aliejukas be fiksacijos, sukurtas kasdi..

30.00 €
Be PVM: 30.00 €