Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje  galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną (prekės siunčiamos tik darbo dienomis). Užsakinėdami prekes galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo kaina kurjeriu  į namus 4€. Paslaugą vykdo  kurjerių tarnyba UAB LINKERA group (Jeigu prekė yra sandėlyje, siuntą gausite per 1-2 d.d., kitu atveju gali užtrukti iki 3d.d.)

Kurjeriai prekes pristato 8-18 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir adresą. Prieš atvežant prekes, su Jumis bus susisiekta.

Paštomato terminalas "Omniva" - 2,50€. Atsiimkite savo siuntą Jums patogiame "Omniva" terminale (Jeigu prekė yra sandėlyje, siuntą gausite per 1-2 d.d., kitu atveju gali užtrukti iki 3d.d.). Pristačius prekes, gausite SMS žinutę su nurodytu Jūsų siuntos PIN kodu, kurį turėsite įvesti "Omniva" paštomate (daugiau informacijos www.omniva.lt ).

Paštomato terimalas "LPexpress"  - 2,50€. Atsiimkite savo siuntą Jums patogiame "LPexpress" terminale  (Jeigu prekė yra sandėlyje, siuntą gausite per 1-2 d.d., kitu atveju gali užtrukti iki 3d.d.) Pristačius prekes, gausite SMS žinutę su nurodytu Jūsų siuntos PINK kodu, kurį turėsite įvesti "LPexpress" paštomate (daugiau informacijos www.lpexpress.lt ).

Užsakytas prekes galite atsiimti patys NEMOKAMAI, Vilniuje. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys ir susisiekti nurodytais kontaktais.

Jeigu Jus pasiekė praplėšta ar kitaip apgadinta pašto siunta, prašome NEPRIIMTI siuntos.  Pirkėjui priėmus pažeistą siuntą, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų.