Blakstienų laminavimas

Blakstienų laminavimas

                             

Blakstienų laminavimas arba rietimas, gali palengvinti Jūsų kasdienio makiažo rutiną. Procedūra suteikia natūralioms blakstienoms riestumo nuo pat šaknų, kurio dėka jos vizualiai atrodo ilgesnės,o Jūsų žvilgsnis taps išraiškingesnis.
Laminavimas ir rietimas tinka natūralioms, trumpoms, tiesioms ir itin ilgoms blakstienoms, atsižvelgiant į Jūsų blakstienų būklę  ir norimą rezultatą, meistrė parinks tinkamiausias priemones. 


INLEI Lash Filler -  blakstienų laminavimo procedūra. 

Pantenolis(provitaminas B5)-  stiprina plaukelį nuo šaknies, minkština, išlaiko drėgmę ir suteikia elastingumo;
Blakstienos užpildomos hidrolizuotu keratinu;
Tripeptidas-1, tai sintezuota molekulė, kuri veikia plaukelio ilgį ir storį (jį sudaro aminorūgštys ir provitaminai B5).


Procedūros kaina - 35 
 
Procedūros metu, meistrė palepina atpalaiduojančiu galvos masažu
Laminavimas nereikalauja korekcijos, o rezultatas džiugins iki kelių mėnesių (priklausomai nuo Jūsų blakstienų augimo ir kritimo ciklo)

                                                    Cheminis rietimas 

Sudėtyje esantis kolagenas ir cisteinas suteikia blakstienoms nuostabų užrietimo efektą, leidžiantį akims atrodyti didesnėms ir išraiškingesnėms, tuo pat metu blakstienos yra maitinamos. Refectocil Curl švelniai užriečia blakstienas.
Kolagenas yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių struktūrinių baltymų žmogaus organizme. Kartu su aminorūgšties cisteinu šios veikliosios medžiagos prisotina blakstienas. 
Blakstienos atrodo storesnės, ryškesnės ir išpuoselėtos.


Procedūros kaina - 20  
Procedūros metu, meistrė palepina atpalaiduojančiu galvos masažu
Rietimas nereikalauja korekcijos, o rezultatas džiugins iki kelių mėnesių (priklausomai nuo Jūsų blakstienų augimo ir kritimo ciklo) Meistrė:

+37060550540  Jelena
Bendra info, komentarai, pasiūlymai:  info@artistic.lt  ,  +37065576934  Renata


Šioje kategorijoje prekių nėra.