GALVOS PILINGAS: KODĖL JĮ REIKĖTŲ ĮTRAUKTI Į PLAUKŲ PLOVIMO RUTINĄ?

Posted by renata 2022/01/04 0 Comment(s)


Šampūnas ir kondicionierius - tandemas, be kurio, regis, nepraeina nei vienas galvos plovimas. Kaukės, aliejukai, balzamai - nors ir rečiau naudojami, tačiau taip pat jau vis labiau užima kaip savaime suprantamo dušo atributo poziciją. Tačiau vienas ir, derėtų pabrėžti, ne ką mažiau svarbus produktas vis dar paliekamas nuošalyje. Kodėl nederėtų pamiršti galvos pilingo?


Pilingas yra šampūnų kompanionas kovoje su galvos nešvarumais. Būtent jis užtikrina tinkamą galvos odos išvalymą: norint pašalinti susikaupusias formavimo priemonių, aplinkos ar kitus nešvarumus, šampūno neužtenka.


Pilingo nauda ne tik švarios galvos odos užtikrinime, jis užkerta kelią galimam sulėtėjusiam plaukų augimui, neleidžia formuotis rimtoms odos problemoms, atsirandančioms dėl nekokybiško galvos odos išvalymo, taip pat, padeda kovoje su pleiskanomis bei grąžina natūralų galvos odos PH. Kai galvos oda yra užsiteršusi, ji gali sudirgti ir netgi greičiau riebaluotis, dėl to, siekiant palaikyti sveiką ir švarią galvos odos būklę rekomenduojame reguliariai atlikti galvos odos šveitimą, pilingą.

Nors pilingas gali būti atliekamas ir grožio salone, pilingo nereiktų pamiršti ir namuose. Galvos odos valymui rekomenduojame išbandyti itin švelnią, kreminės konsistencijos MOOD DERMA BALANCE DARK CHARCOAL HAIR TREATMENT - balansuojančią, valomąją priemonę su juodąja anglimi, kurią itin paprasta ir patogu naudoti. 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/