K18 - molekulinė atkuriamoji plaukų kaukė plaukams, 5ml.

K18 - molekulinė atkuriamoji plaukų kaukė plaukams, 5ml.

Atstatomasis, ilgalaikio poveikio produktas

BIOMIMETINIO PLAUKŲ MOKSLO ATRADIMAS  – tai molekulinė atkuriamoji plaukų kaukė.

Ji atkuria plaukų struktūrą per 4 minutes. Tai pirmasis biomimetinis produktas sujungiantis keratino grandines, kurios buvo pažeistos šviesinant, dažant arba kitų cheminių procesų plaukuose metu. Rezultate plaukai tampa švelnūs, glotnūs, stiprūs ir gyvybingi, o pojūtis toks, tarsi jie būtų nauji. Kuo plaukai labiau pažeisti, tuo ryškiau matomi rezultatai.


K18 Peptide™ patentuotas gydomasis preparatas plaukams. Po dešimtmečio tyrimų, mokslo dėka, pasiekėme rezultatus, patvirtinančius, jog chemiškai, karščiu ir mechaniškai pažeisti plaukai gali atgauti natūralių plaukų pirminę, ankstyvesę būklę. Tai padaryti gali K18 Peptide.

Kaip veikia K18 Peptide

Įsivaizduokime plaukus kaip labai ilgas kopėčias, kurios yra tarsi susuktos, taip atrodo keratino grandinė. Kopėčių laipteliai – tai disulfidinės jungtys. Tokios jungtys yra visuose plauko sluoksniuose : kutikulėje, kortekse ir meduloje.

Kai šios kopėčios pažeidžiamos, sulūžta ne tik vienas kopėčių laiptelis, bet visos kopėčios, įskaitant visas jungtis tarp šių kelių kopėčių, kurias kartu laiko elektrostatinė trauka.

Dauguma produktų orientuojami sukurti tik laikinus laiptelius tarp šių kopėčių, (į jonines kryžmines jungtis per suskaidytas disulfidines jungtis). Visa tai išsiplauna panaudojus bet kokią šarminę priemonę (vanduo ir šampūnas), nes joks mechanizmas, palaikantis tvirtus kopėčių laiptelius, nebuvo sukurtas (suardytos keratino grandinės). Plaukai ir toliau tik silpnėja.

K18 yra pirmasis produktas istorijoje galintis iš naujo sujungti nutrūkusias keratino grandines. Jis prasiskverbia į plauko korteksą, pertvarko disulfidines jungtis ir taip pat atgal sujungia nutrūkusias keratino grandines. Taip vyksta plaukų atkūrimo procesas, atstatoma plaukams padaryta žala ir jų elastingumas.

Naudojimas:

 1. Galvos odą išplaukite šampūnu (nenaudokite kondicionieriaus), nusausinkite rankšluosčiu.
 2. Priemonę stipriai įtrinkite tarp delnų keletą sekundžių, kol pabaltuos;
 3. Paskirstykite K18 kaukę ir išlaikykite 4 minutes. NENUPLAUKITE;
 4. Formuokite plaukus įprastai naudodami savo pamėgtus stilizavimo produktus.

  K18 yra koncentruota priemonė, todėl nereikia gausiai padengti ja plaukų. Pakanka tolygiai paskirstyti nedidelį kiekį pirštais ir vėliau rekomenduojame švelniai iššukuoti. Apytiksliai, 5ml. priemonės užtenka 3-5 kartams (priklausomai nuo plaukų tipo, būklės, ilgio ir zonų, kurioms skirstysite priemonę).
  Taip pat, jei naudojate plaukus apsunkinančias priemones, efektyvesniam priemonės veikimui ir įsisavinimui rekomenduojame paruošti ir išplauti plaukus giliau valančiu šampūnu.

 5. Kaip dažnai naudoti?

  Pradiniam plaukų atkūrimui naudokite K18 kaukę 4-6 plovimus iš eilės.
  Po pradinio atkūrimo naudokite K18 kaukę kas 3-4 plovimus, jog palaikyti plauką geriausioje jo būklėje.
  Po agresyvesnių cheminių procedūrų ar dažymų, patartina pakartoti pradinio atkūrimo etapą (4-6 plovimus iš eilės).  Kilmė šalis:
   
  Kanada
  Talpa: 5 ml  ir 50 ml

  Išsamiau apie K18 Peptide™ rasite mūsų tinklaraštyje

K18 - molekulinė atkuriamoji plaukų kaukė plaukams, 5ml.

 • Prekės kodas: K18-31001
 • Prieinamumas: 3
 • 12.00 €
 • Be PVM: 12.00 €