K18Peptide™ - MOLEKULINIS PLAUKŲ ATKŪRIMAS NAMUOSE

Posted by renata 2022/01/21 0 Comment(s)

K18Peptide™  BIOMIMETINIO PLAUKŲ MOKSLO ATRADIMAS – plaukai namuose atkuriami vos per 4 minutes.
 

Kas yra „K18Peptide“?
Peptidas „K18Peptide“ yra unikali aminorūgščių seka, įsiskverbianti į plauką ir atkurianti disulfidines jungtis, kurias pažeidė plaukų formavimo procedūros salone ir namuose. Kliniškai įrodyta, kad jis grąžina plaukams pirminę jaunatvišką išvaizdą ir elastingumą ir jo neišplauna vanduo. Europos mokslininkų komanda sukūrė „K18Peptide“ po dešimties metų nuodugnių tyrimų, peržiūrėję per 1 200 galimų aminorūgščių sekų, sudarančių visą plaukų keratino genomą. „K18Peptide“ yra tik K18 priemonėse.


Kodėl reikia K18 priemonių ir kam jos skirtos?

Pažeistiems plaukams. Visų plaukai anksčiau ar vėliau nukenčia nuo šukavimo, džiovinimo ir cheminių medžiagų arba nuo neigiamo aplinkos poveikio. Ilgainiui šis žalingas poveikis susilpnina plaukus, todėl jie praranda blizgesį, elastingumą ir jaunatvišką išvaizdą, kuria pasižymėjo anksčiau. K18 sistema, pagrįsta perversmą sukėlusiu peptidu, yra skirta ir meistrams, dirbantiems kirpyklose (procedūras galite atlikti artistic studijoje) ir linija skirta prižiūrintiems plaukus namuose.

Patentuotos K18 priemonės nėra tik laikinas sprendimas – tai pirmieji biomimetiniai produktai, sujungiantys keratino grandines, kurios buvo pažeistos šviesinant, dažant arba kitaip chemiškai veikiant plaukus. Plaukai tampa tampa švelnūs, glotnūs, stiprūs ir gyvybingi, tarsi būtų nauji. Kuo plaukai labiau pažeisti, tuo geriau pastebimi rezultatai.Atsakome į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus apie K18:

Kaip dažnai naudoti K18?

Pradiniam plaukų atkūrimui naudokite K18 kaukę 4-6 plovimus iš eilės;
Po pradinio atkūrimo naudokite K18 kaukę kas 3-4 plovimus, jog palaikyti plauką geriausioje jo būklėje;
Po agresyvesnių cheminių procedūrų ar dažymų, patartina pakartoti pradinio atkūrimo etapą (4-6 plovimus iš eilės);
Vėliau pakanka 1k. per savaitę.


Ar naudojant K18 galima naudoti ir plaukų formavimo priemones?
Po 4 min galite naudoti formavimo priemones.


Kodėl kaukė K18 nenuplaunama vandeniu?
Kaukė K18 yra veiksmingiausia tada, kai jos nenuplaunate, nes ji veikia plauko korteksą

Atkreipkite dėmesį, jei naudojate plaukus apsunkinančias priemones, tokias, kaip aliejai, silikonai ir plėvelę plauko paviršiuje sukuriančios priemonės, rekomenduojame plaukus išplauti giliai valančiu šampūnu, prieš naudojant K18 priemones, taip efektyviau pašalinsite priemonių sankaupas, tai padės K18 peptipui prasiskverbti į plauko vidų.


Kilmė šalis: Kanada
Talpa: 5 ml ir 50 ml

Įsigyti galite artistic studijoje arba užsakymą atlikite paspaudę K18
 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/