TINKAMAS ŠEPETYS - MAŽIAU ŽALOJAMI PLAUKAI

Posted by renata 2024/01/16 0 Comment(s)


Šepečio paskirstis - ne tik išukuoti susivėlusius plaukus. Tai plaukų priežiūros įrankis skirtas puoselėti juos, sukurti ir pabrėžti norimą įvaizdį.


Renkantis tinkamiausią, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo dizainą, bet ir paskirtį. Rekomenduojame rinktis elastingesnių šerelių, taip sumažinsite plaukų vėlimąsi. 
Grubus šepetys padarys daugiau žalos nei naudos, galite ne tik pažeisti plaukus, bet ir sudirginti odą, skatinti plaukų skilinėjimą.


Patarimas: Plaukus šukuokite ne tik rytais, bet ir vakarais, tokiu būdu, lengviau pašalinsite susikaupusius nešvarumus ir plaukus, kuriems metas iškristi. Svarbiausia - nepamirškite jų iššukuoti prieš plovimą, taip sumažinsite plaukų vėlimąsi ir mažiau žalosite plaukus.

 

Šukavimo metu, švelniais judesiais pamasažuokite galvos odą šukomis, taip suaktyvinsite kraujotaką ir pašalinsite prilipusius nešvarumus ant galvos odos. Visuomet pasirūpinkite, kad šepetys būtų švarus ir žinoma, nepamirškite atnaujinti nusidėvėjusį plaukų šepetį.
Šepečių priežiūrai ir valymui galite naudoti specialų šepetėlį.

Norime išskirti kelis šepečius iš savo asortimento:

Wetbrush šepečiai, itin minkštais ir lanksčiais šereliais, kurie švelniai išnarplios susivėlusias sruogas, taip pat, patogus naudoti ne tik plaukų džiovinimui ar šukavimui, bet ir padės lengviau paskirstyti kaukę ar kondicionierių ant drėgnų plaukų. Šepetyje esančios orui pralaidžios ertmės pagreitina džiovinimo laiką net iki 30%;

Belosa mediniai šepečiai su natūraliais šereliais tiks visų tipų plaukams, tačiau labiausiai rekomenduojame tiems, kurių plaukai itin nepaklusnūs, veliasi. Šerno šeriai yra itin švelnūs, suteikia blizgesio ir glotnina plaukus. Ypatingai tinka silpniems, ploniems plaukams. 

 

Tai įrankis, kurį naudojame kasdien ir ne kartą, tad vienareikšmiškai, tai viena geriausių investicijų plaukams.

 

 

 

Sekite mus:

http://https://www.instagram.com/studija_artistic/

https://www.facebook.com/artistic.lt/