KUO NAUDINGOS PLAUKŲ PROCEDŪROS IR VIZITAS PAS SPECIALISTĄ?

Posted by renata 2023/03/31 0 Comment(s)

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų žinome tą nepaprastą jausmą, kuris apima pasilepinus procedūromis, pakeitus ar atnaujinus savo išvaizdą grožio salone. Gražiai suformuoti, spindintys ir sveiki plaukai tikrai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Pastebime, kad siekdami pagerinti plaukų išvaizdą ir būklę, daugelis apsiriboja kosmetikos pakeitimu ir, geriausiu atveju, palepindami plaukų kauke namuose. Tačiau žvelgiant į rezultatus matome, kad dažniausiai to negana. Ką daryti, jog rezultatas nebūtų momentinis ir galėtume džiaugtis gyvybingais ir žvilgančiais plaukais?

Norint džiaugtis sveikais plaukais ir gražia jų išvaizda turime juos nuolatos puoselėti. Kaip? Periodiškai palepinkite savo plaukus saloninėmis procedūromis. Nors ir kaip svarbu pritaikyti tinkamiausias priemones namų ritualams, ne visuomet to gana. Tam, kad plaukų išvaizda ir būklė džiugintų, svarbu atlikti gilumines ir profesionalias plaukų priežiūros procedūras, kuriose dažniausiai naudojamos itin koncentruotos priemonės, skirtos išgauti norimą rezultatą. Nepamirškite, plaukai nuolatos veikiami įvairiausių neigiamų - išorinių, cheminių ir mechaninių veiksnių.

Vis dar vyrauja mitas, kad atstatančios procedūros naudingos tik plaukų išvaizdai. Specialisto atliekamos procedūros ne tik padeda prisotinti, pamaitinti plaukus ar pakeisti jų išvaizdą, tačiau ir padeda spręsti bei sumažina esamas plaukų problemas. Procedūros metu, plaukai prisotinami reikalingomis medžiagomis ne tik iš išorės, kuri yra linkusi nusiplauti, bet ir iš vidaus. Būtent tai ir leidžia išlaikyti ilgalaikius, atstatomuosiuos procedūros rezultatus.

„Plaukais turėtume rūpintis taip pat, kaip savo oda. Pagaliau išmokome pasitikėjimo kosmetologais: supratome, kad jie yra būtini kovoje su problematiška oda. Dabar turime žingsniuoti į pasitikėjimą plaukų specialistais, padedančiais išspręsti plaukų problemas. Taip pat, reikėtų nepamišti, kad visų svarbiausia, kompleksinė priežiūra – rūpinkitės savo sveikata, mityba, stiprinkite organizmą. “ – teigia „artistic“ studijos meistrė ir INOAR kompanijos technologė Renata.

Vizito pas specialistą metu yra išsamiai ir įvairiapusiškai įvertinama plauko būklė, parenkamos procedūros bei kasdienė priežiūra. Būtent apsilankymo metu išskiriamos dažniausiai plaukų priežiūros rutinoje daromos klaidos, kurios kasdien ir po truputį žaloja plaukus.

Kokiais atvejais reikėtų kreiptis į grožio saloną, norint atstatančios procedūros? Apibendrintai, kuomet norime gražios išvaizdos bei sveikų plaukų. Kadangi procedūros pasižymi įvairiausiomis savybėmis, jos:
- prisotina;

- atstato;
- stiprina;
- apsaugo;
- padeda išvengti sausumo;
- sumažina plaukų skilinėjimą, trapumą, vėlimąsi;
- palengvina jų priežiūrą;
- grąžina spindesį;
- sumažina purumą;
- pagerina plaukų išvaizdą;
- pabrėžia stilių, kirpimą;

O svarbiausia - plaukų procedūros ir pasikeitusi išvaizda suteikia gerų emocijų ir didesnio pasitikėjimo savimi.

Plaukų procedūromis galite pasilepinti artistic studijoje.
Jums taip pat gali būti aktualu: tinklaraštis 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/