PLAUKŲ KAUKĖ IR KONDICIONIERIUS. KĄ SVARBU ŽINOTI?

Posted by renata 2021/04/19 0 Comment(s)


Plaukų kondicionierius reikalingas visų tipų plaukams.

Šampūną renkamės ir naudojame galvos odai išplauti, kita itin svarbi ir būtina plaukų priežiūros priemonė - kondicionierius. Jį svarbu naudoti po kiekvieno galvos plovimo šampūnu.
Šampūnuose yra plovikliai, kurie atveria plauko žvynelį, o kondicionierius skirtas tam, kad jį užverti. 

Naudojant kondicionierių plaukai ne tik bus glotnūs, švelnūs ir spindės, tačiau užvėrus plauko žvynelius neleisite kauptis nešvarumams, išsaugosite plaukų spalvą ir naudingus elementus. Nenaudojant kondicionieriaus plauką paliekate pasišiaušusį, neapsaugotą, jie pradeda veltis, išsausėja ir galiausiai ima skilinėti, trupėti.
Priemonę rekomenduojame rinktis pagal plaukų tipą, atsižvelgiant į plaukų būklę, taip jų neapkrausite ir neapsunkinsite.

 

Plaukų kaukė nėra skirta dažnam naudojimui.

 

Kaukė - tai intensyvaus poveikio, koncentruota priemonė skirta intensyviam drėkinimui, maitinimui ar atstatymui. Sudėtyje esančios aktyviosios medžiagos prisotina plaukus ir suteikia ilgalaikį poveikį, todėl jos nerekomenduojama naudoti su kiekvienu plovimu.
Dažnas kaukių naudojimas gali lemti plaukų pūtimąsi, sausumą. Rekomenduojama naudoti kartą per savaitę arba atsižvelgiant į plaukų būklę bei plovimų dažnumą ir dar rečiau (kas 3-4 plovimą).

Kaukę rekomenduojame rinktis pagal jų būklę, atsižvelgiant į tai, ko plaukams labiausiai trūksta.

 

PATARIMASPo kaukės papildomai naudokite kondicionierių, kuris suteiks glotnumo ir uždarys žvynelius.

Kaukės ir kondicionieriai yra skirti plaukų priežiūrai, tepti pradedama ant nusausintų plaukų, nuo galiukų ir kylant į viršų, tačiau neliečiant šaknų.

 

Kruopščiai atrenkame plaukų priežiūros linijas, kurias galite rasti ČIA.

 

 

 


 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/


 

⠀⠀