AR SUMAŽĖS APIMTIS PO PLAUKŲ BOTOKSO PROCEDŪROS?

Posted by renata 2021/03/22 0 Comment(s)

Turite plonus plaukus ar nemėgstate ypač glotnių plaukų efekto, tačiau norite atstatomosios procedūros? Tikriausiai ir Jums kilo šis klausimas.

Jei Jūsų plaukai itin porėti, natūralu, kad po procedūros jis bus žymiai glotnesnis ir tiesesnis, kadangi procedūros metu plaukas pristonamas.

Išskirtinė INOAR BotoHAIR formulė sukuria glotnių plaukų efektą, tačiau nesulipina jų ir nesumažina apimties. Jei plaukai itin ploni ir sausi, keletą savaičių gali jaustis apimties sumažėjimas, kadangi procedūra užpildo plauko tuštumą ir sumažina porėtumą, tačiau po kelių savaičių apimtis grįžta ir galite džiaugtis glotniais, bet ne apsunkusiais plaukais.

 

INOAR BotoHAIR, tai unikalios formulės sistema, kuri užpildo plauko paviršiuje esančius nelygumus ir sukuria apsauginį sluoksnį, dengiantį plauko žievę (korteksą). Ši novatoriška formulė yra pripildyta baltymais ir blizgesį suteikiančiomis medžiagomis, kurios aprūpina plauką žvilgesiu ir prabangaus šilko švelnumo pojūčiu plaukuose.

Ši priemonė puikus sprendimas norint sumažinti plauko pūtimąsį, įtrūkimus, išsišakojusius plaukų galiukus ir sausumą. Taip pat, BotoHAIR gerina banguotų ir garbanotų plaukų struktūrą, to pasekoje plaukai bus lengviau suvaldomi.

 

SAVYBĖS:

 1. Mažina plaukų pūtimąsi iki 60-80%;
 2. Mažina plaukų bangavimąsį iki 30%;
 3. Atkuria natūralų drėgmės balansą, sugrąžina prarastą keratiną plauko struktūroje;
 4. Atkuria baltymų pusiausvyrą plauko struktūroje;
 5. Plaukai tampa lengviau suvaldomi;
 6. Atkuria prarastą blizgesį ir minkštumą;
 7. Glotnina;
 8. Prailgina keratininio tiesinimo efektą;
 9. Neapsunkina plaukų šaknų;
 10. Rezultatas - glotnūs ir žvilgantys plaukai iki 6 savaičių;
 11. PLAUKUS GALIMA PLAUTI JAU TĄ PAČIĄ DIENĄ PO PROCEDŪROS!

BotoHAIR kompleksas suteikia ypatingą drėkinimą ir atkuriamąjį efektą. Sudėtyje esantis padidintas kiekis kolageno yra atsakingas už plauko stiprinimą ir kutikulės užvėrimą. Baltymai išgauti iš sojų, kviečių bei šilko, drėkina ir maitina plaukus. BotoHAIR sudėtyje esantis hidrolizuotas keratinas geba užpildyti net ir smulkiausius plauko įtrūkimus.

Priemonės kompleksas glotnina plaukus, tačiau visai neapsunkina šaknų, todėl ši procedūra tinka visiems plaukų ilgiams, tiek trumpiems, tiek ilgiems.

Vizito metu, įvertinama plaukų būklė ir suteikiama konsultacija, po kurios parenkamos procedūros individualiai, atsižvelgiant į plaukų būklė ir struktūrą.

 

 

 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/