Karštis, teršalai ir apsauginis skydas OLAPLEX Nº.9

Posted by renata 2022/06/05 0 Comment(s)

Saugokite, kad tai, kas yra ore, nepatektų į Jūsų plaukus.
Įprasti teršalai gali prasiskverbti į plauko kutikulę, žievę ir sukelti laisvųjų radikalų žalą, dėl kurios plaukai veliasi, elektrinasi, atsiranda sausumas, lūžinėjimas ir blogai išlaikomas plaukų stilius.

Patobulinkite savo plaukų priežiūros rutiną, kad juos apsaugotumėte ir pamaitintumėte. Pasisveikinkite su nesvariu, nenuplaunamu, be silikono plaukų OLAPLEX Nº.9 serumu, sudarytu su stipriais antioksidantais ir patentuota OLAPLEX Bond Building Technology™, kad apsaugotų ir pagerintų visų tipų ir tekstūrų plaukus. 

Jei pastebite plaukų nepaklusnumą, susivėlimą ar bendrą blankumą, visa tai yra Jūsų plaukų užterštumo ar karščio pažeidimo požymiai. Kuo labiau plaukai yra veikiami laisvųjų radikalų, tuo labiau nutrūksta mūsų plaukų ryšiai. 


OLAPLEX Nr. 9 Bond Protector maitinamasis plaukų serumas apsaugo plaukus nuo kasdienių pažeidimų naudojant nesvarų, nenuplaunamą plaukų serumą be silikono, kuris apsaugo plaukus nuo taršos 48 valandas, taip pat suteikia apsaugą nuo karščio iki 232°. Trumpai tariant, Nº.9 veikia kaip plaukų skydas, apsaugantis plaukus nuo taršos iki 48 valandų, neutralizuodamas laisvuosius radikalus. Šis daug naudingų savybių turintis serumas yra kasdienė apsauga nuo taršos, karščio ir būsimos žalos, kad plaukai būtų akivaizdžiai sveikesni.

Plaukų formavimo rutina, šiomis dienomis, gali turėti viską – apsaugą, blizgesį, paklusnumą, drėgmės ir gerą būklę bei išvaizdą. Plaukų apsauga nuo teršalų reiškia, kad vasaros malonumais džiaugsitės kur kas saugiau ir plaukais formuoti bus kur kas lengviau. Yra pakankamai būdų pažeisti plaukus, o teršalai yra vienas iš jų! Atstatymas ir apsauga dabar reiškia tvirtesnį pagrindą atšiauriems ir karštiems orams.


 

KAIP NAUDOTI? 
Išplovus plaukus šampūnu, kondicionieriumi, tepkite ir tolygiai paskirstykite Olaplex No.9 ant drėgnų, nusausintų plaukų. Kartu rekomenduojame naudoti Olaplex Nº6 glotninantį stilizavimo kremą ir Nº7 aliejuką.

 


KUO JIS KITOKS:

No.9 - tai daugybę privalumų turinti priemonė, teikianti iš karto matomą naudą ir kartu sauganti plaukus.