PAGRINDINĖS PRIEŽASTYS NAUDOTI OLAPLEX No.0 ir No.3, PAŽEISTIEMS PLAUKAMS

Posted by renata 2021/03/23 0 Comment(s)

Intensyvaus poveikio plaukų atkuriamoji priemonė OLAPLEX No.0 ir No.3 skirti naudoti namuose.

 

Įkvėpti profesionalios saloninės sistemos idėjos, OLAPLEX mokslininkų komanda sukūrė intensyviausio iki šiol poveikio atkuriamąją OLAPLEX priemonę, padėsiančią ne tik paruošti plaukus prieš atstatomąją procedūrą namuose, bet ir tris kartus sustiprinančią jos poveikį. OLAPLEX No.0  sudėtyje esanti patentuota disulfidinių jungčių atkūrimo technologija padės sustiprinti plaukus iš vidaus bei išsaugoti jų vientisumą. 

OLAPLEX No.3, galima naudoti ir be No.0, tačiau abi formules naudojant kartu, pasiekiamas net 3 kartus stipresnis rezultatas.

Priežasčių turėti sveikus plaukus yra daugybė, o svarbiausia - Jūs jų nusipelnėte!

 


Visų tipų plaukams

Priemonės tinkamos visų tipų plaukams, veganams, netoksiškas ir nebandytas ant gyvūnų, be parabenų, fosfatų, ftalatų, sulfatų, gluteno, aldehidų, diatanolaminų, formaldehidų.Apsauga ir atstatymas

 

Įprastai OLAPLEX priemonės vadinamos atstatančiomis cheminių priemonių ar karščio pažeistus ryšius plaukų viduje. Jos padeda pagerinti dažytų ir karščiu formuojamų plaukų būklę, stiprina plaukus -  naudojant šias priemones jie tampa švelnesni, sruogos elastingesnės, galiukai mažiau išsišakoję.
Atlikdami OLAPLEX procedūras prieš spalvos pasikeitimus, maksimaliai apsaugosite juos nuo galimų dažymo pažeidimų.


 

Spalvos intensyvumas

Vargina spalvos blukimas? OLAPLEX mažina plaukų poringumą, kas leidžia ilgiau džiaugtis intensyvia ir sodria dažytų plaukų spalva ar natūralių plaukų žvilgesiu.Mylėkite savo plaukus

 

Plaukų priežiūra lygiai tokia pati svarbi, kaip ir apsilankymas pas savo specialistą. Atlikdami įvairias atstatomąsias procedūras salone, su OLAPLEX priežiūra namuose galėsite ilgiau džiaugtis procedūros rezultatais ir užtikrinti, kad Jūsų plaukai bus apsaugoti ir sveiki. 

 

Greitesnis plaukų atstatymas po pažeidimų

Kartu su salonine OLAPLEX procedūra, kurią galite atlikti artistic studijoje  ir namų priežiūra, plaukų atstatymas po pažeidimų bus kur kas lengvesnis. OLAPLEX No.0 ir No.3 namuose naudokite 1k. per savaitę, plaukų būklei gerėjant procedūras retinkite. 


artistic studijoje galite atlikti OLAPLEX ir kitas
salonines procedūras, kurios parenkamos individualiai atsižvelgiant į plaukų būklę ir struktūrą.

 

 

 

 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/