ATOSTOGOS IR POILSIS SAULĖJE - IŠBANDYMAS JŪSŲ PLAUKAMS

Posted by renata 2021/07/05 0 Comment(s)

Atostogos daugeliui asocijuojasi su saule, jūra, vėju ir visiška laisve nuo kasdienių darbų. Deja, labai dažnai atostogos negailestingai žaloja plaukus ir lieka nemaloniu atostogų prisiminimu.

Kad taip nenutiktų norime pasidalinti ir priminti geriausiai nuo atostogų iššūkių plaukus apsaugančių sprendimų trejetuku:


 

Galvos apdangalai maksimaliai apsaugos tik tuomet, jei paslėpsite ne tik viršugalvį, bet ir plaukų galiukus. Jei neturite skrybėlės ar kepuraitės, apsaugoti plaukus galite ir skara ar net marškinėliais. Atminkite, kad kūrybiški ir kartais gal ne visai stilingi galvos apdangalų sprendimai gali tapti tikru išsigelbėjimu ir pačia geriausia apsauga Jūsų plaukams.

 

Nenuplaunamos priemonės. Nenuplaunama apsauga nuo karščio ir išorinių veiksnių sukuria papildomą apsauginį sluoksnį, kuris padės apsaugoti plauką nuo išsausėjimo, pripildys naudingais komponentais. Jei bijote papildomo apsunkinimo, tuomet HH SIMONSEN HEAT PROTECTION purškiklis  gali tapti puikiu sprendimu siekiant išsaugoti plaukų apimtį ir purumą.
Išsamiau, apie nenuplaunamas priemones plaukams, rasite mūsų ankstesniame tinklaraščio įraše - 
NENUPLAUNAMO KONDICIONIERIAUS NAUDA PLAUKAMS .


Drėkinančios plaukų priežiūros priemonės. Rinkdamiesi kasdienes plaukų priežiūros priemones skirkite dėmesio plaukus drėkinantiems produktams, taip pat nepamirškite apie intensyvesnę jų priežiūrą saulėtu laikotarpiu. Po alinančios kaitros, atstatykite prarastą drėgmę plaukuose ir būtinai palepinkite juos kaukėmis. Jei dar neturite savo mėgstamiausios -  rekomenduojame išbandyti 
INOAR DAYMOIST kaukę, kuri pasirūpins intensyviu drėkinimu ir atstatymu, palengvins iššukavimą, suteiks spindesio ir papildomą apsaugą nuo karščio paveiktiems plaukams.

 

Rūpindamiesi savo oda - nepamirškite ir plaukų. Jei po sūrių maudynių ant odos jaučiate nemalonų tempimą ir skubate nusiprausti po dušu, atminkite, kad ant plaukų patekusi jūros vandens druska džiovina plauką ir skatina jo lūžinėjimą. Gal žaismingos, po vandens maudynių, susiformavusios plaukų bangos atrodo stilingai, tačiau toks "atostogų įvaizdis" negailestingai alina Jūsų plaukus. Atostogaudami leiskite ilsėtis ne tik sau bet ir savo plaukams.

Jei karštuoju laikotarpiu tinkamai pasirūpinsite ir apsaugosite savo plaukus, išvengsite plaukų sausėjimo, pasipūtimo ir elektrinimosi žiemos laikotarpiu, o plaukų priežiūra netaps kasdieniu iššūkiu.
 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/