MORPHOSIS SUN drėkinantis, atkuriantis šampūnas , 250 ml.

MORPHOSIS SUN drėkinantis, atkuriantis šampūnas , 250 ml.

Morphosis Sun šampūnas yra specialiai sukurtas apsaugoti nuo saulės, jūros ir smėlio elementų. Šis šampūnas efektyviai pašalina druskos, chloro ir smėlio likučius, tuo pačiu giliai maitindamas ir drėkindamas plaukus. Rezultatas – šilkiniai plaukai, pasiruošę priimti vasaros iššūkius.


– Daugiau nei 97% natūralios sudėties ingredientų.
– Švelniai pašalina druskas, smėlį ir chlorą iš galvos odos ir plaukų.
– Palaiko plaukų blizgesį ir drėgmę.
– Apsaugo plauko struktūrą nuo kenksmingo saulės poveikio, išsausėjimo.

Sun šampūno  sudėtyje yra daug natūralių ingredientų, daugiau nei 90% jų gaunama iš ekologiškų šaltinių. Pagrindinis ingredientas, papajos ekstraktas, gaunamas naudojant pažangų ir patentuotą MOLECULAR BIOLIQUE-FACTION® procesą, kuris išsaugo visas esmines fitonutrientas. Šiame ekstrakte gausu vitaminų, cukrų ir antioksidantų, būtinų palaikyti natūralų plaukų drėkinimą ir blizgesį.

Be papajos ekstrakto, formulėje yra hidrolizuotų migdolų baltymų, kurie intensyviai kondicionuoja, drėkina ir atkuria plaukus iš vidaus. Išskirtinis daugiafunkcis augalų kompleksas su Abisinijos Crambe sėklų aliejumi ir fitosteroliais užtikrina apsaugą nuo UV spindulių ir padeda atitaisyti saulės, jūros vandens ir formavimo priemonių sukeltus kosmetinės spalvos pažeidimus.

Morphosis Sun  sudėtyje nėra parabenų, SLES, SLS, glitimo, dažiklių ir formaldehido, jis yra 100% veganiškas, todėl yra ekologiškas ir nekenksmingas odai pasirinkimas bet kokio tipo plaukams

Naudojimas: Šampūną tepkite ant drėgnų plaukų. Masažuokite jį ant galvos odos ir per visą plaukų ilgį. Gerai nuplaukite ir, jei reikia, pakartokite. Toliau naudokite kondicionierių ir kitas formavimo priemones. 

Aktyvieji ingredientai:
– Papajos ekstraktas
– Vitaminas E
MORPHOSIS SUN drėkinantis, atkuriantis šampūnas , 250 ml.

  • Prekės kodas: MORPHOSIS SUN šampūnas , 250 ml.
  • Prieinamumas: 1
  • 23.00 €
  • Be PVM: 23.00 €

Žymos: MORPHOSIS SUN drėkinantis, atkuriantis šampūnas, 250 ml.