PLAUKŲ ATSTATYMO, PUOSELĖJIMO IR TIESINIMO PROCEDŪROS GROŽIO SALONE

Posted by renata 2024/01/17 0 Comment(s)


Plaukų priežiūra – tai ne tik šampūnas, kondicionierius, kaukės bet ir giluminio poveikio procedūros, kurios prisotina plaukus naudingais komponentais. Šiomis dienomis, plaukų būklės gerinimo, tiesinimo ar glotninimo procedūros yra itin populiarios ir tam yra daug priežasčių.

Plaukų būklė nuolatos kinta ne tik dėl išorinių, bet ir vidinių veiksnių, o su laiku keičiasi ne tik bendra jų būklė, bet ir išvaizda. Plaukų pasipūtimas, netvarkingos garbanos, skilinėjimas, ilgio praradimas, plauko matiškumas ir nepaklusnumas dažnai yra to priežastis.

Disciplina ir prevencija labai svarbu bendrai plaukų būklei, tad jais rūpintis reikėtų reguliariai, ne tik tuomet, kai jaučiate išsausėjimą. Jei plaukams pradėjo trūkti gyvybingumo - atraskite laiko plaukų procedūroms, jos ne tik padės sumažinti esamą žalą, bet ir pastebimų, juntamų rezultatų pasieksite kur kas greičiau nei namų sąlygomis. Kombinuojant salonines plaukų procedūras ir tinkamai parinktas priemones bei procedūromis namuose -  suteiksite plaukams tvirtumo, atsparumo, palaikysite gerą jų būklę ir galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

Kiekvieno plaukai unikalūs, poreikiai taip pat, tačiau šiomis dienomis plaukų procedūrų įvairovė taip pat didelė. Skirtingi gamintojai ir procedūrų kompleksai leidžia pritaikyti tinkamiausias procedūras įvairioms situacijoms. Procedūros gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių, plaukų tipo ir būklės.

Keletas populiarių plaukų procedūrų:
- Plaukų puoselėjimo, terapinės ir SPA procedūros padeda atkurti drėgmę, minkštumą, sumažinti sausumą, galiukų skilinėjimą. Puiki prevencija silpniems, trapiems plaukams, minkštumą, spindesį praradusiems plaukams, taip pat, rekomenduojame palepinti po cheminių procedūrų (pvz. dažymas);

- Ilgalaikio poveikio procedūros:  keratino, bioplastikos, botokso ir pan. procedūros padeda užpildyti plauko tuštumą, atjauninti, kontroliuoti pasipūtimą, tiesinti ar sumažinti plaukų bangavimąsi, lygina plauko paviršių, gerina bendrą plaukų išvaizdą ir palengvina jų priežiūrą. Dažniausiai tokios procedūros atliekamos nepaklusniems, sunkiai formuojamiems plaukams.Neretai procedūras renkasi siekiant apsaugoti, susitiprinti plaukus, tačiau svarbu paminėti, jog plaukų procedūros tai ne tik jų būklės gerinimas ar išvaizdos pokyčiai, bet ir patogumas, lengvesnė jų priežiūra, laiko taupymas, kai jų džiovinimas ir formavimas tampa kur kas greitesnis ir paprastesnis, plaukai mažiau reaguoja į oro pokyčius, drėgmę. Tai gali būti efektyvi prevencinė priemonė itin silpniems ar ploniems plaukams iš prigimties.

 

Sveiki plaukai papildo bendrą Jūsų stilių ir įvaizdį - nepamirškite to. Su tinkama priežiūra ir procedūromis, galite nustebti kokius plaukus ir malonius pokyčius galite turėti“. – teigia „artistic“ studijos meistrė ir INOAR kompanijos technologė Renata.Plaukų procedūromis galite pasilepinti artistic studijoje.
Jums taip pat gali būti aktualu: tinklaraštis

 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/