KAIP PASKATINTI STIPRESNIŲ PLAUKŲ AUGIMĄ, SUMAŽINTI SLINKIMĄ?

Posted by renata 2022/02/06 0 Comment(s)


Sezoninis plaukų slinkimas jau tapęs tokiu įprastu, kad neretai net nepastebime, kada plaukai ima slinkti labiau, nei turėtų. 
Kiek labiau susirūpiname tik tuomet, kai pastebime jog plaukai tampa silpnesni, pasireiškia stipresnė slinkimo problema.

 

Kaip sustiprinti plaukus ir sumažinti jų slinkimą?

- Puoselėkite ir stiprinkite plaukus net ir tuomet, kada jie atrodo gražūs ir sveiki;
- Stiprinkite organizmą;
- Venkite rišti plaukus į taisyklingas, griežtas, stipriai supintas ar surištas kasas, kurios nuolat įtempia plauką;  
- Naudokite kuo mažiau žalos darančias plaukų gumytes;
- Rinkitės šepečius tausojančius plaukus ir venkite grubaus plaukų šukavimo;
- Įtraukite į plaukų priežiūrą galvos odos pilingą. Kodėl nederėtų pamiršti galvos odos pilingo? Skaitykite mūsų tinklaraščio įraše.
- Pasirinkime tinkamą stiprinamąją produkciją. Kelios jų , mūsų išbandyta ir mylima linija - Mood ir INOAR FIBRA DE BAMBU linija, kuri švelniai valo odą, puoselėja ir stiprina plaukus, kadangi bambukas pasižymi drėkinančiomis, maitinančiomis ir apsauginėmis savybėmis, atkuriančiomis plaukų pluošto struktūrą. Biotinas (vitaminas A) stiprina plaukus bei skatina jų augimą, apsaugo plauką nuo pažeidimų ir skilinėjimo, saugo juos nuo žalingo aplinkos poveikio.

 

Būtent Mood Cell Force anti hair loss treatment koncentruotas purškiamas losjonas mažina plaukų iškritimą ir plonėjimą, skatina stipresnių plaukų augimą, didina plaukų kiekį augimo fazėje ir veikia kaip prevencinė priemonė siekiant tvirtesnių plaukų.


 

 

 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/