DRAUGIŠKI GYVŪNAMS

Posted by renata 2020/03/27 0 Comment(s)

DRAUGIŠKI GYVŪNAMS –  tai projektas, skirtas kiekvienam šiuolaikiškam ir atsakingam gyvūnų augintojui, norinčiam kuo daugiau laiko praleisti su savo šeimos nariu. Kodėl nusprendėme prisijungti prie šio projekto?

Vienas itin pagrindinių faktorių – teigiamos emocijos. Mūsų patirtis rodo, kad gyvūnas net ir aplinkiniams sukelia ženkliai daugiau teigiamų emocijų nei diskomforto.

Klientų augintinius, nuo pat studijos atsidarymo pradžios mielai priimdavome, tačiau tokie apsilankymai būdavo reti. Žmonės atsiklausdavo labai nedrąsiai, o šiuo metu -  turime specialų, ant durų klijuojamą lipduką ir esame įtraukti interaktyvų žemėlapį, tad jau prieš patekę į patalpas, galite pastebėti – mes draugiški gyvūnams.

Kaip ir kiekviena naujovė, tikėtina, jog turės dviprasmiškų nuomonių, todėl sprendimas nebuvo spontaniškas. Klausėme savo klientų nuomonės, kūrėme apklausas ir galų gale, priimti sprendimą buvo visai nesudėtinga.

Nemaža dalis klientų, studijoje praleidžia kone pusdienį, tad nematome priežasties - kodėl jo nepraleidus kartu su savo kompanjonu?

 

Turime kelias sąlygas ir prašymą šeimininkams:
 

  • Augintinis turi būt draugiškas;
  • Nepaliekamas be priežiūros;
  • Atsižvelgti į aplinkinius ir nesukelti jiems įtampos;
  • Pasirūpinti jam saugia erdve (rekomenduojame atsinešti pledą, žaislų ar skanėstų, kuo gyvūnas galėtų užsiimti).

Manome, kad tokia aplinka formuoja pozityvų požiūrį, suteikia daug teigiamų emocijų ir labai tikimės Jūsų supratingumo bei palaikymo.

Iki pasimatymo!


 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/