PLAUKŲ ALIEJUS - DIDELĖ NAUDA MAŽAME LAŠELYJE

Posted by renata 2022/12/30 0 Comment(s)

Apie aliejuką, serumą plaukams girdime įviariausių nuomonių, tad norime aptarti dažnai užmirštamą arba nepelnytai nuvertinamą priemonę plaukų puosėlėjimui.
Tai paskutinis ir ne mažiau svarbus plaukų priežiūros žingsnis, į kurį, deja, dažnai numojate ranka. Pastebime, kad daugelis aliejuko atsisako dėl to, kad priemonė ilgai formuotą šukuoseną sugadina ir po tokios „patirties", žinoma, nebesinori kartoti šio plaukų rutinos žingsnio.

Mūsų pastebėjimas gana paprastas – didelė tikimybė, jog naudojate per daug priemonės arba neteisingai įvertinate jos konsistenciją, be to, verta paminėti ir tai, kad plaukų aliejukai būna skirtingų rūšių, skalsumo, konsistencijos. Tikrai nederėtų nusivilti jo nauda po nesėkmingos patirties. Atkreipkite dėmesį į plaukų aliejaus ar serumo sudėtį ir savybes, pirkdami pasidomėkite ar priemonė tinkama Jūsų plaukų tipui ir struktūrai (pvz. ploniems arba šviesintiems, sausiems plaukams), atsakingai rinkitės kur įsigyti, kadangi kaip ir su kitomis kosmetikos priemonėmis, galime negauti norimos naudos, kurios tikimės ir net priešingai – gali suteikti neigiamą efektą, sausinti plauką.

Plaukų aliejuko nauda:

  • Gali padėti sumažinti drėgmės netekimą;
  • Sukuria apsauginį sluoksnį;
  • Uždaro plauko žvynelį, apsaugo jį nuo įvairių išornių veiksnių;
  • Priklausomai nuo priemonės ir veikliųjų medžagų, gali atlikti tam tikrą funkciją ir veikio keleriopai: suteikia spindesio, minkštumo, švelnumo, stiprina, drėkina, apsaugo nuo UV spindulių ir kt;
  • Daugumą aliejų galima naudoti barzdos formavimui, blizgesiui, glotnumui.

Suteikite antrą šansą

Nederėtų taip lengvai ir kategoriškai atsisakyti šio mažo lašelio didelės naudos. Kartu su artistic specialistais padėsime išvengti aukščiau minėtų nesėkmių. Neginčijami mūsų klienčių plaukų aliejukų favoritai:
 

1. OLAPLEX NO.7 BONDING OIL ALIEJUS PLAUKAMS, 30 ml.

Itin garsiai nuskambėjusio plaukų priežiūros priemonių gamintojo priemonė eilinį kartą nenuvilia. Šviesiaplaukės, silpnų plaukų savininkės jau patikėjo šio gamintojo meistriškumu pasirūpinti būtent tokio tipo plaukų tekstūra, todėl dėl aliejuko savybių klausimų nebeturėtų kilti. Sudėtyje esantis ingredientas gerina plaukų struktūrą, o svarbiausia, kad priemonė tinkama naudoti tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų prieš džiovinimą.

2. INOAR ARGAN OIL - DAUGIAFUNKCINIS ARGANO ALIEJUS, 60 ml. (yra kelioniniai dydžiai, 7ml.)

Iš pirmo pojūčio lipšnios konsistencijos priemonės sudėtis sukurta taip, kad išsidrąsinsite ją tepti per visa plauko ilgį. Sudėtyje yra didelis kiekis vitamino E, nepalieka riebios plėvelės, tačiau akimirksniu sulygina plauko paviršių, suteikia blizgesio ir švelnumo.

3. NINE LESS [Daily Intense] Nourishing Hair Essence - plaukų serumas, 120 ml.

Net 5 natūraliu būdu išgauti aliejai ir keramindas sujungti į ypatingą formulę yra tokios skalsios ir lengvos konsistencijos, kad drąsiai rekomenduojame išbandyti ne tik sausiems, pažeistiems plaukams, bet ir ploniems, linkusiems prarasti apimtį. Serumas neapsunkina plaukų ir akimirksniu susigeria. Itin patogi pakuotė su dozatoriumi.

4. HH SIMONSEN STYLING OIL - plaukų formavimo aliejus, 100 ml.

Kaip jau minėjome, aliejus gali atlikti tam tikrą ar net kelias funkcijas, tad šį formavimo aliejų rekomenduojame paskirstyti vieną ar du lašus ant drėgnų plaukų prieš juos stilizuojant, ir dar vieną lašą po plaukų stilizavimo. Formavimo aliejus užpildo plaukų struktūrą jų nepasunkindamas, akimirksniu suteikdamas žvilgesio, neleidžia plaukams pūstis, palengvina iššukavimą.
 

Neabejojame, kad teisingai naudojant liksite nustebinti, koks lengvas gali būti plaukų aliejukas ir tos 5 sek., kurias skirsite šiam mažam žingsniui taps reikšminga pagalba Jūsų plaukams. Ir tai tik keli mūsų favoritai iš viso www.artistic.lt asortimento. Siekiant išsirinkti tinkamiausią - su malonumu pakonsultuosime.


 

 

Sekite mus:

 https://www.instagram.com/studija_artistic/ 

 https://www.facebook.com/artistic.lt/