Olaplex greito poveikio, atstatanti sistema plaukams  No. 3 , 100 ml

Olaplex greito poveikio, atstatanti sistema plaukams No. 3 , 100 ml


OLAPLEX No.3 - tai greitas pažeistų plaukų atstatymas, skirtas naudoti namuose, kuris suteikia plaukams elastingumo, stiprumo.

Patentuotos technologijos produktas, kurio dėka yra sujungiamos suirusios disulfidinės jungtys pažeisto plauko struktūros viduje. Šio produkto poveikis matomas jau po pirmos procedūros.

Naudojimas:

1. Užtepkite 1-3a.š. OLAPLEX No. 3 HAIR PERFECTOR ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų ir švelniai paskirstykite pirštais ar retomis šukomis kiekvieną plaukų sruogą. OLAPLEX skirtas plaukų struktūrai stiprinti, todėl juo nereikia dengti šaknų ar įmasažuoti į galvos odą.

2. Priemonę palikite veikti 10 minučių, tuomet kruopščiai nuskalaukite, išplaukite šampūnu ir kondicionieriumi. Siekdami geresnio poveikio, palaikykite priemonę veikti kiek ilgiau. OLAPLEX No. 3 HAIR PERFECTOR priemonę rekomenduojama naudoti kartą per savaitę (itin pažeistiems plaukams 2 kartus per savaitę).

Jei salone buvo atlikta viena iš procedūrų su Olaplex, rekomenduojama naudoti Olaplex Nr. 3 ne anksčiau kaip po 2-3 savaičių.

Efektyvesniam rezultatui pasiekti rekomenduojame naudoti OLAPLEX No.3 naudoti kartu su No.0Išsamiau apie OLAPLEX No.0 ir No.3 skaitykite tinklaraščio įraše: Pagrindinės priežastys naudoti OLAPLEX

Olaplex greito poveikio, atstatanti sistema plaukams No. 3 , 100 ml

  • Prekės kodas: 20140651
  • Prieinamumas: 2
  • 29.00 €
  • Be PVM: 29.00 €