Pirštinė kūnui (pilingui) Raypath

Pirštinė kūnui (pilingui) Raypath


Pirštinė nuvalo nuo odos paviršiaus apmirusias ląsteles, nešvarumus ir riebalų perteklių, dėl to skatinamas odos atsinaujinimas.
Naudojant pirštinę oda yra optimaliai paruošiama įsisavinti aktyviąsias medžiagas, esančias naudojamoje kosmetikos priemonėje. Masažo metu yra pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, žymiai pagerėja kraujo apytaka, sušvelnėja kūno oda, o kūnas tampa stangresnis. Reguliariai naudojant žymiai sumažėja celiulito efektas, taip pat sumažėja odos dėmių kiekis.

Naudojimas: Šlapia pirštine švelniai, apvaliais judesiais masažuoti kūną. Nusausinti kūną ir patepti jį kremu. Procedūrų dažnumą pritaikyti individualiai, priklausomai nuo odos jautrumo, maksimaliai 2–3 kartus per savaitę. Pradžioje nerekomenduojama masažuoti per daug intensyviai ir ilgai, kartais trumpam oda gali lengvai parausti.
Galima skalbti automatinėje skalbyklėje iki 60 ºC temperatūroje, nenaudoti vandenį minkštinančių priemonių.

Kartu rekomenduojame įsigyti muilą kūnui su koloidiniu sidabrukuris skirtas prausimuisi ir kasdieninei veido bei kūno odos priežiūrai, taip pat rekomenduojamas naudoti skalbti ekologiškus produktus. 
Pirštinė kūnui (pilingui) Raypath

  • Prekės kodas: Pirštinė kūnui (pilingui) Raypath
  • Prieinamumas: 1
  • 23.00 €
  • Be PVM: 23.00 €