-1% Olaplex rinkinys - šampūnas, kondicionierius ir atstatomoji priemonė

Olaplex rinkinys - šampūnas, kondicionierius ir atstatomoji priemonė


Olaplex No.4 ir No.5 – šampūnas ir kondicionierius 


Naujos, inovatyvios formulės šampūnas ir kondicionierius, sustiprinantis plaukus iš vidaus, atkuriantis jų drėgmės lygį, todėl plaukai tampa daug lengvesni, paklusnesni bei susigrąžina sveiką žvilgesį. Formulės sudėtyje esantis patentuotas ingredientas BADD padeda atkurti pažeistų plaukų struktūrą iš vidaus. Idealiai tinka sausiems, šviesintiems, pažeistiems plaukams, jų neapsunkina. 

Taip pat :

  • apsaugo plauką nuo kenksmingų išorinių aplinkos veiksnių;
  • padeda išlaikytį dažytų plaukų spalvą ženkliai ilgesnį laiko tarpą;
  • suteikia glotnumo, elastingumo, žvilgesio ir sveikos išvaizdos;
  • palaiko plaukams reikalingą drėkinimo lygį;
  • plaukai įgauna sveikumo pojūtį, žvilgesį, tampa švelnesni.

Naudojimas:  Naudokite nuplauti Olaplex No.3 priemonę arba įprastai kaip šampūną ir kondicionierių. Olaplex Nr.3 - tai greitas pažeistų plaukų atstatymas, skirtas naudoti namuose.

Olaplex No. 3 yra revoliucinė tstatomoji priemonė su patentuota formule, kuri atkuria plaukų struktūros vientisumą, pastebimai juos sustiprina, suteikia elestingumo bei blizgesio. Pastebimai sumažina neigiamas plaukų procedūrų pasekmes.

Tai viena iš plačiai pasaulyje įvertintų priemonių, suteikianti akivaizdžius rezultatus. Skirta naudojimui namuose ir rezultatai matomi po pirmos procedūros.


Rekomenduojama naudoti kartu su Olaplex no.0 - Intensyvaus poveikio plaukų atkuriamoji priemone, sustiprinančia no.3 rezultatą.

Efektyviam plaukų atstatymui rekomenduojame naudoti atkuriamąją Olaplex sistemą kartu tarp vizitų, atliekant Olaplex atstatymo procedūrą artistic studijoje.


Naudojimas:  

1. Užtepkite 1-3a.š. Olaplex No. 3  ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų ir švelniai paskirstykite pirštais ar retomis šukomis kiekvieną plaukų sruogą. Olaplex skirtas plaukų struktūrai stiprinti, todėl juo nereikia dengti šaknų ar įmasažuoti į galvos odą.


2. Priemonę palikite veikti 10 minučių, tuomet kruopščiai nuskalaukite, išplaukite šampūnu ir kondicionieriumi. Siekdami geresnio poveikio, palaikykite priemonę veikti kiek ilgiau. 


OLAPLEX No. 3  priemonę rekomenduojama naudoti kartą per savaitę (itin pažeistiems plaukams 2 kartus per savaitę). Jei salone buvo atlikta viena iš procedūrų su Olaplex, rekomenduojama naudoti Olaplex Nr. 3 ne anksčiau kaip po 2-3 savaičių. 

Olaplex rinkinys - šampūnas, kondicionierius ir atstatomoji priemonė

  • Prekės kodas: 20140616, 20140617, 20140603
  • Prieinamumas: 1
Pasiūlymas galioja:
  • 88.00 €
  • 87.00 €
  • Be PVM: 87.00 €