INOAR Vegan Leav-in - nenuplaunamas kondicionierius su kokoso ir alyvuogių aliejais 300 ml

INOAR Vegan Leav-in - nenuplaunamas kondicionierius su kokoso ir alyvuogių aliejais 300 ml


Viena iš pagrindinių INOAR kompanijos vertybių - pagarba bet kokiai gyvybės formai. Visi INOAR produktai yra testuojami, tačiau tai niekada nebuvo atliekama su gyvūnais, taip pat, Vegan linijoje nėra gyvulinės kilmės ingredientų. Ši linija buvo sukurta siekiant priminti, jog kiekvienas galime ir turėtumėme rinktis kosmetiką, kuri palaiko pagarbų santykį su gamta ir gyvūnais.

INOAR Vegan nenuplaunamas kondicionierius švelnaus kokosų aromato, praturtintas augaliniais aliejais, kurie giliai skverbiasi į plauko sluoksnius, taip pat suteikia apsaugą nuo karščio bei lengvina šlapių plaukų iššukavimą. Priemonė užveria plauko kutikulę, drėkina bei apsaugo plaukus nuo įvairių išorės veiksnių. 

Indikacijos: visiems plaukų  tipams

Naudojimas: nedidelį priemonės kiekį sušildykite tarp delnų ir paskirstykite per visą ilgį ant šlapių plaukų. Leiskite priemonei įsigerti ir tik tuomet pradėkite džiovinimą džiovintuvu ar palikite plaukus džiūti natūraliai.

Patarimas: Priemonę galite naudoti ir kitos dienos plaukų šukuosenos atnaujinimui, papildomam glotnumui suteikti ar norint po nakties juos gražiai išformuoti be plaukų plovimo. Šiek tiek sudrėkinkite plaukus vandeniu, paskirstykite priemonę ir formuokite įprastai.INOAR Vegan Leav-in - nenuplaunamas kondicionierius su kokoso ir alyvuogių aliejais 300 ml

  • Prekės kodas: IN50502
  • Prieinamumas: 1
  • 15.00 €
  • Be PVM: 15.00 €