-29% Christophe Robin Hair Detox Ritual rinkinys plaukų detoksikavimui

Christophe Robin Hair Detox Ritual rinkinys plaukų detoksikavimui


Atraskite Christophe Robin plaukų detoksikavimo ritualą: dovanų rinkinį puošnioje dėžutėje, įkvėptą brangios, mėlynos Lazurito akmens spalvos. Šis akmuo pasižymi raminančiomis savybėmis, jis suteikia harmonijos ir pasitikėjimo savimi.
Šį dovanų rinkinį sudaro 3 valomosios priemonės jautriai ar riebiai, pleiskanojančiai galvos odai, taip pat kaip DETOX procedūra galvos odai.

 • Cleansing Purifying Scrub'' valomasis galvos odos šveitiklis 250 ml.;
  Galvos odos šveitiklis su jūros druska. T
  ai tarsi eksfoliuojantis šampūnas, skirtas detoksikuoti ir nuraminti jautrią ir riebią galvos odą. Sudėtyje esantys jūros druskos kristalai švelniai šveičia, natūralus angliavandenių kompleksas padeda atkurti natūralią galvos odos apsaugą ir neleidžia jai išsausėti, o bisabololis, išgaunamas iš Brazilijos kandeijos medžio, padeda nuraminti galvos odą.

  Naudoti ne dažniau, nei kartą per savaitę (jei nėra poreikio naudoti rečiau) . Ant drėgnų plaukų užtepkite valgomąjį šaukštą priemonės. Švelniai įmasažuokite į galvos odą ir kaklo sritį. Kruopščiai išskalaukite ir po to naudokite ,,Purifying Conditioning Gelée", kad palengvintumėte plaukų iššukavimą.

 • Purifying Conditioneer Gelee'' iššukavimą lengvinantis kondicionierius 75 ml.;
  Kondicionierius palengvina iššukavimą, drėkina sausus plaukų galiukus ir nuramina sudirgusią galvos odą. Kondicionieriaus sudėtyje esantis atrinktas jūros mineralų kokteilis atgaivina plaukus, o drėkinantis guaros pupelių ir Brassica aliejus palengvina iššukavimą.

  Šis kondicionierius, tai antrasis ,,Detox’’ ritual žingsnis iškart po valomojo galvos odos šveitiklio. Tepkite kondicionierių ant švarių, rankšluosčiu nusausintų plaukų ir galvos odos. Įmasažuokite ir nuskalaukite.

 • Purifying Shampoo'' valomasis šampūnas 75 ml.;
  Valomasis šampūnas su terminiu moliu. Visapusiškas ritualas, skirtas detoksikuoti, subalansuoti ir nuraminti galvos odą bei sudrėkinti plaukus. 
  Valančio šampūno sudėtyje esantis terminis molis, kuriame gausu mineralinių medžiagų, subalansuoja ir valo galvos odą bei suteikia švaros ir gaivumo pojūtį. Baltijos jūros raudonieji dumbliai suteikia glotnumo ir prailgina laiką tarp plovimų.

  Nedidelį kiekį priemonės tepkite ant drėgnų plaukų, daugiausia dėmesio skirdami galvos odai, įmasažuokite ir kruopščiai išskalaukite. Būtinai naudokite plaukams  įprastą kondicionierių ar kaukę.Christophe Robin Hair Detox Ritual rinkinys plaukų detoksikavimui

 • Prekės kodas: 5059883115818
 • Prieinamumas: 2
Pasiūlymas galioja:
 • 62.00 €
 • 44.00 €
 • Be PVM: 44.00 €